Kaarinan Syysmaraton

 
Ennakkoon ilmoittautuneet
 
Osallistujat sarjoittain
 
M 10km
0 Airola Janne Running Team LuJa 
0 Hermansson Bjarne  
0 Into Tuukka  
0 Järventaus Elias Ski Jyväskylä 
0 Johansson Kristian HIF 
0 Liukko-Sipi Aleksi Kakkurin Mylväys 
0 Rahkala Jarko  
0 Rekola Valtteri Piispanristi 
0 taskinen jari  
0 Timmerheid Mika  
0 Välimäki Niko  
11 juoksijaa
 
M maraton
0 Haviala Markus 
0 Leppä Timo Contribyte 
0 Manninen Rami  
0 Olin Kristoffer  
0 Ranta Tommy TuUL 
0 Suo-Heikki Sami Identio 
0 Terho Olli  
0 Tolksdorf Jonathan Jänis 3:30 
0 Uusilehto Antti TuUL 
9 juoksijaa
 
M puolimaraton
0 Jakobsson Kari  
0 Kauppinen Ilpo  
0 Kulmala Oskari Turun Urheiluliitto 
0 Ljunggren Robin  
0 Mäkinen Jari  
0 Malinen Marko Runners High juoksuklubi 
0 Mattila Kalle Rehellisen ei tarvitse juosta 
0 Merenluoto Jukka  
0 Silvola Pasi Sport Mentor 
0 Smedjebacka Johan  
10 juoksijaa
 
M45 maraton
0 Kling Eero  
0 Kuusisto Tero Team Rynkeby - God Morgon Turku  
0 Lempiäinen Mika Turku 
0 Siltala Vesa   
0 Virtanen Kari Karunan Urheilijat 
5 juoksijaa
 
M45 puolimaraton
0 Hagström Vesa  
0 Koskinen Mika  Lepotilan lepuuttaja  
0 Laaksonen Jussi FMR Maratonkoulu 
0 Urho Rami RC Sweat Dreams 
4 juoksijaa
 
M55 maraton
0 Alkiora Petri Polamk 
1 juoksijaa
 
N 10km
0 Alasuutari Anna  
0 Dellinger Laura FMR Maratonkoulu 
0 Hagström Päivi  
0 Halkosaari Sari FMR 
0 Into Mari Velo Salo 
0 Jaatinen Tiina FMR Maratonkoulu 
0 Koskinen Heidi Vauhtisammakon juoksukoulu 
0 Koskinen Sanna Velo Salo 
0 Koskinen Sari  Lepotilan lepuuttaja  
0 Laaksonen Iida  
0 Mattila Lotta  
0 Nurmikumpu Marianne Kaarinan Juoksuklubi 
0 Paju Kristiina  
0 Reilimo Marja team Raju 
0 Toivonen Jenni Deloitte 
0 Vaaranmaa Sirpa Velo Salo 
0 Vilppola Heidi Piispanristi 
0 Vilppola Susanna Turku 
18 juoksijaa
 
N maraton
0 Karlstedt Bettina VSVU 
0 Katainen Krista  
0 Keto Hannele  
0 Laura Heinonen Vauhtisammakon juoksukoulu 
0 mäkelä teija  
0 Manninen Jonna Bayerrunners 
0 Oja Lea Helsinki triathlon 
0 Oksa Jenna FMR Maratonkoulu 
0 Pentikäinen Peppi FMR Maratonkoulu 
0 Tuoriniemi Milja  
0 Yli-Savola Aura Oriharon Vihree 
11 juoksijaa
 
N puolimaraton
0 Asklöf Erika  
0 Hanski Katariina Takomorunners 
0 Jakobsson Essi  
0 Koskimies-Chiba Sanni  
0 Kuusjärvi Saara  
0 Niinisalo Meeri Turku 
0 Nurmi Tiina  PriimaPinkaus 
0 Pohjavirta Elina Velo Salo 
0 Roms Riina PriimaPinkaus  
0 Seppänen Merimari  
0 Sinisalo Tuuli  
0 Talve Linda  
0 Tuomola Salla FMR 
0 Tyynmaa Emilia  
0 Uddström Mirella Nagu IF 
0 Vartiainen Jenni Hyvinkään Juoksijat 
0 Viljanen Laura-Maria Team KK 
0 Virolainen Henna Raadelman Hurjat 
0 Vuohtoniemi Karoliina Helsingin Juoksijat 
19 juoksijaa
 
N45 maraton
0 Eronen Elena Rauhalahti Road Runners 
0 Hautamäki Elina Team Rynkeby - God Morgon Turku 
2 juoksijaa
 
N45 puolimaraton
0 Granroth Tanja FMR 
0 Jokila Mervi  
0 Pohjonen Merja  
0 Särkijärvi Helena 
0 Vuorijärvi-Ketola Eija  
5 juoksijaa
 
10 km:llä yhteensä 29 juoksijaa
Puolimaratonilla yhteensä 38 juoksijaa
Maratonilla yhteensä 28 juoksijaa
Kaikissa sarjoissa yhteensä 95 juoksijaa
 
TOP 10 - Eniten juoksijoita seuroittain:
5FMR Maratonkoulu
4Velo Salo
3FMR
2Lepotilan lepuuttaja
2Piispanristi
2PriimaPinkaus
2-
2TuUL
2Vauhtisammakon juoksukoulu
2Team Rynkeby - God Morgon Turku
  Yhteistyössä - yhteistyökumppanit - sponsorointi
Itsepalveluvarasto
Oili Jalonen - Hinauspalvelu
MakeMove - Varusteista, koulutusta ja huoltoa kestävyysurheiluun
Suunnistajan Kauppa
Tehoravinne.fi
Remeo
Keli Clothing
Liikuntaliike
Viking Line
Forsport - pyörät ja urheilukauppa
Heirol
Painola
SRV
Sauvon Kurkkusäilykkeet
         
    KARU - Kaarina Rata Ultra 6h ja 12h    
         
    299147 | Copyright © 2019