Kaarinan Syysmaraton

 
Ennakkoon ilmoittautuneet
 
Osallistujat sarjoittain
 
M 10km
1700 Aalto Mauri KorPy 
1701 Ahola Janne Turun Multisport 
1855 Ahonen Rene VG-62 
1702 Airola Janne Running Team LuJa 
1567 Alander Ari  
1703 Alin Esa  
1704 Andersson Daniel Pargas 
1705 Aro Matti Hämeenlinnan Hitaat 
1706 Aro Mikko  
1860 Auranen Reijo TeamRAJU  
1586 Björklind Joakim GiF 
1708 Blount Raymond  
1709 Håkansson Jesper  Tuomilinna 
1710 Hangas Jouko VSVU 
1711 Harju Jarmo Turun Valpas 
1712 Hellberg Timo Kirjakkalan Alku 
1713 Hermansson Bjarne  
1714 Hieta Reima  
1693 Hietamäki Teuvo Raisio 
1715 Hilliranta Tommi Kaarina 
1716 Hinders Henrik  
1717 Hirvonen Mikko Vehmaan Kiisto 
1718 Imponen Mikko  
1719 Into Terho Velo Salo 
1720 Into Tuukka  
1550 Jaakkola Jarno Lieto 
1721 Järventaus Elias Ski Jyväskylä 
1722 Johansson Kristian HIF 
1723 Kaerala Arto   
1623 Kantola Kari Saana-Veikot 
1724 Katava Tapio Velo Salo 
1725 kock jouni espoo 
1726 Korpela Matias Turun Urheiluliitto 
1692 Koskinen Kalevi Turun Weikot 
1727 Kouru Rauli Kaarina 
1728 Kurttila Konsta  
1729 Kuusinen Markku Velo Salo 
1730 Kytönen Kari   
1731 Laaksonen Jussi FMR Maratonkoulu 
1628 Lind Usko Nurmijärvi 
1732 Lindblom Oskari  
1733 Liukko-Sipi Aleksi Kakkurin Mylväys 
1734 Mäkinen Jari  
1735 Mattila Kari Pargas If käsipallo 
1624 Miettinen Juha  
1736 Mustonen Teemu 
1737 Näsi Jaakko  
1695 Parisod Heikki TuUL Triathlon 
1738 Pehkonen Markku Helsinki  
1739 Penttilä Tomi Team raju 
1661 Penttinen Rasmus Parainen 
1740 Perttala Tom Velo Salo 
1741 Rahkala Jarko  
1591 Ranta Tommy TuUL 
1698 Rusama Heikki B12 
1742 Sainio Timo Velo Salo 
1743 Salo Jesse Turun Multisport 
1744 Sandbacka Markku  
1745 Seppä Juha  
1697 Seppälä Juuso Heinolan Kirkonkylän Kisa 
1746 Sigfrids Stefan  
1589 Silta-Aho Pentti makemove.fi 
1748 Suvanto Jaakko  
1667 Tähtinen Ville Ski Team 105 
1749 taskinen jari  
1750 Terävuo Jyrki Team Velo Cycling Ry 
1751 Timmerheid Mika  
1653 Toivonen Kalevi Kaarina 
1752 Tuominen Mika Lieto 
1753 Uusiperhe Juha Kaarina 
1754 Välimäki Niko  
1755 Vallenius Mika  
1756 Vanhanen Juha Vaajakosken Kuohu 
1757 Viheriä Jakke Turun Pursiseura 
1758 Viirlas Mikko  
1759 Viitaharju Alpo Team Raju 
1760 Viitala Timo  
1857 Viljanen Teemu  
1761 Vira Lassi Kaarinan Ura 
1762 Virtanen Jere AutoJevi Oy 
1763 Yli-Saari Reima Team raju 
81 juoksijaa
 
M maraton
4660 Alin Marko Säkylän Urheilijat 
4661 Aura Kuutti Bayerrunners 
4662 Giersberg Kaj  
4663 Halonen Ole Antti  
4664 Hänninen Matti  
4665 Hartonen Jani JKU 
4666 Hautaniemi Juha-Matti Porin Tarmo Triathlon 
4244 Heiskanen Pasi Team Optima 
4245 Helin Jukka  
4627 Hyttinen Jukka Vantaa 
4668 Jantunen Miiro  
4669 Kaukoranta Samu  
4670 Kipfer Robin Helsinki Social Runners 
4671 Körhämö Jani Luopioisten maratoonarit 
4246 Korhonen Timo Kpk 24/7 
4247 Lahdenranta Kyösti  
4672 laine Janne  
4673 Laitala Teppo  
4674 Lehtinen Tero Saunalenkki 8177 
4248 Leppä Timo Contribyte 
4675 Mäkinen Veikko  
4249 Manninen Rami  
4676 Matilainen Kalle  
4677 Mattila Kalle Rehellisen ei tarvitse juosta 
4678 Miettinen Joni FMR 
4250 Nikitin Taneli  
4251 Olin Kristoffer  
4146 Oporta Joonatan  
4680 Paakkola Marko Viasveden Maratonklubi 
4681 Packalen Totte Veikkolan Veikot 
4682 Palmer Jeremy FMR 
4252 Posio Tomi Lieto-Koris 
4683 Råman Jari  
4656 Rantala Antti Vantaa 
4685 Raunio Jukka Kaarina 
4686 Rinne Petteri  
4687 Ronkainen Simo FMR 
4644 Säkkinen Tuomo KaLe 
4253 Skyttä Henri Lieto-Koris 
4254 Suo-Heikki Sami Identio 
4650 Tähtinen Markus Kokemäki 
4688 Tättilä Tuomas Vasaramäen Wauhti 
4159 Tikkanen Markus  
4690 Toivola Aleksi Kemiön Kiilat 
4691 Tolksdorf Jonathan  
4692 Toroskainen Niko  
4693 Tuominen Timo  
4694 Uusi-Pohjola Miikka Seinäjoki 
4695 Uusilehto Antti TuUL 
4696 Viitala Tomi  
4697 Warsa-Ritaranta Jarno  Helsingin Tarmo 
51 juoksijaa
 
M puolimaraton
2105 Aalto Juho Velo Salo 
2668 Aatere Pekka Helsinki 
2079 Ahonen Juha Anka 
2672 Ahonen Sakari Lahti 
2107 Ahteensuu Marko  
2108 Båsk Hellström Alexander  
2109 Borén Emil  
2110 Borén Toni  
2111 Granlund Martti Kaarinan Pojat 
2674 Hietarinta Miikka  
2112 Hoffren Kalle  
2113 Huovinen Jere  
2666 Hyssälä Juha Astat Oy 
2114 Itkonen Harri  
2116 Jaakola Juha Puijon hiihtoseura 
2117 Jaarsma Lennart  
2118 Jakobsson Kari  
2667 Juonela Lauri HSR 
2119 Kangas Pyry lp  
2120 Karvinen Petri TuUL Triathlon 
2121 Karvo Jani  
2122 Kauppinen Ilpo  
2686 Kero Jukka TuUL 
2123 Kestilä Samu Kaarinan juoksuklubi 
2124 Kiprianoff Kimmo triVAteam 
2125 Korpi Ville Turun Urheiluliitto 
2126 Kuivalainen Jaakko B12 - Powerwalking Group 
2127 Kulmala Oskari Turun Urheiluliitto 
2128 Kuusinen Väinö  
2678 Kuusisto Hemmo Leafareenan Juoksukoulu 
2129 Kuutti Ville  
2130 Lähde Anssi  
2131 Laihinen Mikko Sauvon Urheilijat 
2310 Lamminpää Simo  
2132 Leppäkoski Markus  
2133 Leppänen Risto  
2134 Ljunggren Robin  
2135 Luhti Jesse  
2311 Luopajärvi Tommi  
2136 Malinen Marko Runners High juoksuklubi 
2671 Malmikoski Kari Turku 
2137 Mantela Tomi  
2138 Markko Juho  
2139 Merenluoto Jukka  
2140 Merilehto Matias  
2141 Miettinen Samuli Kaarinan juoksuklubi 
2677 Mikkonen Harri Jämsä 
2142 Moberg Daniel Finnish Pattinki Runners  
2144 Nortamo Mika  
2145 Ojasoo Alar Team PJL 
2147 Orell Jussi  
2682 Partanen Kalle Turku 
2148 Penman Gary  
2149 Pigg Ville Järvenpää 
2150 Pursiainen Jouko WP-Katsastus Oy 
2151 Ranki Tero  
2152 Rauhalinna Niko  
2153 Rinkinen Juuso  
2006 santavuori janne  
2155 Sarkki Kalle Turku Muaythai Ry 
2157 Seppinen Eppu Lieto-Koris 
2158 Silvola Pasi Sport Mentor 
2159 Simpanen Juuso FMR 
2160 Smedjebacka Johan  
2665 Söderlund Lennart Brännskär, Nagu 
2033 Tarvainen Kari Turku 
2161 Uitto Jukka VSVU 
2162 Uusitupa Antti Turun Urheiluliitto 
2163 Välimäki Markus Kylmäkosken Veikot 
2164 Viita Samuli  
2165 Vilén Petri  
2015 Virolainen Valtteri  
2166 Vuorenmaa Erkki  
73 juoksijaa
 
M17 10km
1764 Aalto Arvi KorPy 
1765 Laakso Ville  
1766 Lahesmaa Eliel  
1691 Myllynen Niko Turun Weikot 
1858 Viljanen Nisse Turku HC 
5 juoksijaa
 
M45 maraton
4155 Airas Petro  
4698 Anttila Timo  
4699 Arlin Sami-Pekka Salo 
4700 Askola Petri Porvoo 
4701 Huhtiniemi Pasi Reaktor Askel 
4255 Irjala Heikki Likolahden Lyllertäjät 
4702 Kling Eero  
4647 Kumpulainen Kari Ravenlake 
4632 Kuusisto Jarmo Porin Tarmo 
4703 Kuusisto Tero Team Rynkeby - God Morgon Turku  
4704 Lempiäinen Mika Turku 
4256 Levänen Sami Renos Oy 
4705 Manninen Antero X-tri Lahti 
4706 Männistö Antti Hyvinkää Triathlon 
4707 Mattila Janne Rauhalahti Road Runners 
4708 Niemi Mikko Team Rahola 
4709 Paananen Teemu Paimenpojat 
4710 Perttula Petri 100MC /Häjyt 
4711 Peurakumpu Kimmo TAMPERE 
4712 Rannikko Sami Team Raju 
4178 Rintanen Riku Espoo 
4713 Seppänen Juha  
4257 Siltala Vesa   
4751 Sohlberg Lasse Sipoo 
4714 Suontama Juha  
4715 Takala Jarmo Kangasalan Triatlonseura 
4716 Tirkkonen Jukka Lohja 
4717 Toivonen Kalle Espoo 
4718 Tuominen Timo Littoinen 
4719 Virtanen Kari Karunan Urheilijat 
30 juoksijaa
 
M45 puolimaraton
2062 Ahola Mika Espoo 
2167 Andersson Nicke Tuomilinna 
2168 Bäcklund Niklas Malax 
2169 Hagström Vesa  
2170 Hakanen Miikka Vauhtisammakon Juoksukoulu 
2171 Heinonen Jukka RCSD 
2172 Inkinen Ilari Juoksutalli Sixpack 
2173 Kääriäinen Markus  
2174 Kallioinen Mika 100mc.fi 
2175 Kero Markku RCSD 
2176 kolkkava timo Vaajakosken Kuohu 
2177 Koskinen Mika  Lepotilan lepuuttaja  
2178 Leskinen Petteri  
2179 Liukkonen Jukka-Pekka Stamina Triathlon club 
2676 Mäkinen Tommi Rusko Runners 
2681 Moulder Robert Turku 
2180 Myllylä Ilkka  
2181 Nieminen Juha Kihniön Nouseva Woima 
2182 Orpo Petteri  
2183 Palmu Tommi RC Sweat Dreams 
2679 Pelttinen Markus RSSO 
2184 Primmer Craig   
2185 Saarimaa Tero Tampere 
2025 Salo Pekka RCSD 
2186 Saloniitty Jouni Team Raju 
2187 Savolainen Jarkko Tarvasjoen Urheilijat 
2188 Silanto Petri Kuljetus Lintula Oy 
2683 Taimen Pekka Turku 
2189 Turunen Jarkko  Mikkeli Runners 
2190 Urho Rami RC Sweat Dreams 
2191 Valkonen Mika RC Sweat Dreams 
2192 Vierimaa Marko  
2193 Vihervaara Juha  
2194 Virenius Ville Liedon Luja 
34 juoksijaa
 
M55 maraton
4720 Alkiora Petri Polamk 
4721 Elomaa Karri Liedon Luja 
4722 Karhumäki Pekka Marathonkoulu Pori 
4723 Katila Ari Vauhtisammakon juoksukoulu 
4725 Killström Jouni  
4726 Kuisma Antti  
4727 Kuja-Lipasti Olavi Häjyt 
4728 Lähteenmäki Henry FMR Maratonkoulu 
4729 Lauste Markku 100mc.fi 
4730 Lavanti Antti  
4731 Lindsten Markku  
4732 Nuottivaara Esa Seinäjoki 
4733 Pienisaari Markku  
4734 Rask Kari KU-58 
4735 Saastamoinen Mauno  
4736 Sahla Reijo Littoinen 
4737 syrjälä jorma Salon Wilpas 
4738 Talvitie Tapio Endurance 
4739 Vähämäki Olavi Laihia 
19 juoksijaa
 
M55 puolimaraton
2195 Bussman Kurt  
2196 Hakala Marko RC Madrunners 
2197 Hänninen Ari Kahvakopla 
2198 Härtull Ralf Vöyri 
2199 Intonen Olli  
2312 Julin Kai VSVU 
2022 Keskinen Jari Turku 
2201 Kuusvuori Jaakko Forrest Runners 
2675 Laiho Kari Laitilan Jyske 
2202 Leppänen Pekka Mellilä 
2203 Lindroos Jouko Luopioisten maratoonarit 
2204 Lohiranta Kalevi  
2035 Lönnbäck Bo Hop-Hab Team 
2205 Luhti Juhani LaAT 
2061 Salow Juhani Littoisten liikuntaveikot 
2206 Tarna Hannu Ikaalisten Urheilijat 
2207 Telling Urmas Estonia 
2208 Widbom Kalle  
18 juoksijaa
 
M65 maraton
4740 Laitinen Seppo Lapuan Virkiä 
4741 Mannstén Hans  Häjyt 
4742 Mykrä Timo Antrean Esa 
4600 Pyykkönen Timo Wihan kilometrit 
4659 Stenroos Unto 100MC 
5 juoksijaa
 
M65 puolimaraton
2209 Laine Matti VSVU 
2210 Laitila Erkki VSVU 
2211 Lång Eino HyvSU 
2212 Lipponen Eino Liedon Luja 
2213 Mäkinen Reima Team RAJU 
2669 Pohjanperä Perttu Luopioisten maratoonarit 
6 juoksijaa
 
N 10km
1677 Äänismaa Kirsi Turun Weikot 
1767 Åberg Anne Nagu if 
1768 Alasuutari Anna  
1859 Alhonen Mari  
1769 Anttalainen Noora Kaarinan juoksuklubi 
1770 Blomqvist Mia Polkuryömijät 
1771 Danielsbacka Marjo  
1772 Dellinger Laura FMR Maratonkoulu 
1863 Ekholm Teija  
1773 Elo-Kinnunen Anne Leaf Areenan juoksukoulu 
1774 Eskolin Sari Halikko 
1775 Haapsaari Terhi TuUL Triathlon  
1778 Hämäläinen Laura   
1588 Heikonen Henna Paimio 
1779 Heinämäki Katja  
1777 Heinonen Laura Vauhtisammakon juoksukoulu 
1780 Hievanen Laura Runner’s club 
1781 Holmbäck Hanna Kokkolaböua 
1782 Holmbäck Mia Kokkolaböua 
1783 Illman Riitta Leaf Areenan juoksukoulu 
1784 Into Mari Velo Salo 
1785 Jaakkola Eva  
1862 Jaakkola Johanna Kaarina 
1786 Jalonen Giersberg Janeka  
1787 Järvelä Katja  Jyväskylän Kenttäurheilijat JKU 
1853 Järvenpää Tanja  
1788 Kaarilahti-Vahtera Niina  Teleste Oyj 
1789 Kallio Hanna  
1790 Kinnunen Anne Team Raju 
1791 Koivisto Minna Raadelman Hurjat 
1792 Koskinen Heidi Vauhtisammakon juoksukoulu 
1793 Koskinen Sanna Velo Salo 
1794 Koskinen Sari  Lepotilan lepuuttaja  
1795 Koskinen Suvi  
1861 Kylén Aina Turku 
1796 Laaksonen Iida  
1694 Laiho Venla Laitilan Jyske 
1797 Lantee-Mäenpää Kirsi  
1854 Lehtinen Jonna Lieto 
1798 Lehtinen Tiia  
1696 Lundberg Merja Team Järvelä 
1799 luona anne team raju 
1800 Luukkainen Karoliina Hyton hurjat 
1801 Mäkinen Camilla  
1802 Mäkitalo Minna Raision Kuula 
1803 Mansoniemi Päivi Piikkiö 
1804 Mattila Lotta  
1805 Muuriaisniemi Jenni  
1806 Niemelä Sirkka Team Raju 
1807 Nikkanen Henna Polkuryömijät 
1808 Nurmikumpu Marianne Kaarinan Juoksuklubi 
1603 Orrensalo Johanna Turku 
1809 Paju Kristiina  
1810 Parkkinen Emma  
1699 Partanen Katja Kaarina 
1811 Pihlaja-Niinistö Virpi Paimio 
1651 Pitkänen Anu Helsingin Juoksijat 
1812 Primmer Eeva  
1813 Pulakka Miia Velo Salo 
1814 Pyy Margaretha  
1815 Pyykkönen Sanna  
1816 Rainio Nelli FMR 
1817 Randell Annika  
1818 Rantakokko Eeva-Liisa  
1819 Rantanen Ansa KorPy 
1820 Rantanen Eeva  
1821 Rantanen Hanna  
1822 Reilimo Marja team Raju 
1610 Reiman Hanna  
1823 Romberg Rosa  
1824 Romu Marja  
1825 Rönn Minttu  
1826 Ruotsalainen Sanni  
1827 Salmen-Rautavuori Hanna  
1828 Salminen Minja  
1829 Santala Nina  Teleste Oyj 
1830 Santanen Henna Leaf Areenan juoksukoulu 
1831 Santanen Oili Kissankulman Ikiliikkujat 
1594 Sätilä-Merta Merja  
1832 Savander Sanna  
1833 Setälä Aliisa  
1834 Siivola Nina  
1835 Sjöman Kajsa  
1836 Sjöman Mari BIK 
1837 Stenroos Oili  
1838 Suomi Helena  
1839 Syren Johanna  
1840 Taavitsainen Päivi Kaarinan Taitoluistelijat 
1841 Tenkanen Virpi Mellilä 
1842 Toivonen Jenni Deloitte 
1843 Vaaranmaa Sirpa Velo Salo 
1641 Välimäki Ilona Uudenkaupungin Kenttäkarhut 
1844 Villanen Emmi  
1845 Villanen Kirsti  
1846 Vilppola Tuija Tuomilinna 
1847 Vuorimaa Anna Turun Urheiluliitto 
1848 vuorio tiina  
1849 Wahe-Andersson Minna Nagu If 
98 juoksijaa
 
N maraton
4743 Haakana Anni Team Optima 
4744 Hakanpää Noora Harjus Triathlon 
4745 Isometsä Eerika  
4258 Jämsen Laura  
4746 Karjalainen Satu  
4259 Karlstedt Bettina VSVU 
4747 Karvo Michaela  
4748 Katainen Krista  
4260 Keto Hannele  
4749 Ketola Laura  
4261 Kiviniemi Salla  
4750 Körhämö Aino Luopioisten maratoonarit 
4262 mäkelä teija  
4752 Manninen Anu  
4753 Manninen Jonna Bayerrunners 
4754 Niemi Aino Helsinki Social Runners 
4755 Oja Lea Helsinki triathlon 
4756 Pehkonen Susanna  
4757 Pentikäinen Peppi FMR Maratonkoulu 
4758 Puhakka Katja Team Optima 
4759 Raitanen Emma-Stina  
4760 Rantanen Kaisu  
4154 Rinne Sini Raisio 
4263 Salo Anni Vauhtisammakon juoksukoulu 
4264 Salo Jaana HarjUS triathlon 
4265 Snickars Pia Nagu IF 
4762 Takkunen Laura Bayerrunners 
4763 Troberg Jessica Nagu IF 
4266 Wilén Noora Vauhtisammakon juoksukoulu 
4764 Ylitalo Elina SKB Racing Triathlon Team 
30 juoksijaa
 
N puolimaraton
2673 Ahonen Tuula Lahti 
2214 Asklöf Erika  
2216 Forsman Krista  
2093 Haapavaara Maria  
2217 Haikonen Paula Espoo 
2218 Haka-Risku Minna Vammalan seudun Voima 
2219 Hannula Ulla-Riina  
2220 Hanski Katariina Takomorunners 
2146 Holck Emilia  makemove.fi 
2684 Hujala Katri Team RAJU 
2063 Hyttinen Eila  
2075 Hyttinen Miri  
2221 Jaatinen Tiina FMR Maratonkoulu 
2222 Jakobsson Essi  
2223 Jokirinta Mari  
2224 Kaarlonen Tiina Velo Salo 
2225 Käräkkä Jenni  
2226 Karppi Marion TuUL 
2227 Kaukinen Mikaela Vauhtisammakon juoksukoulu  
2228 Kaukinen Noora  
2229 Kava Riia  
2230 Korpi Jenni  
2231 Koskimies-Chiba Sanni  
2232 Kuivamäki Niina  
2233 Kujander Heidi  
2234 Kulmala Hanna  
2235 Kuopio Katri Leaf Areenan Juoksukoulu 
2236 Kuusisto Suvi  
2237 Kuusjärvi Saara  
2050 Kyllönen Päivi Turun Urheiluliitto/triathlon 
2238 Kyytsönen Sonja  
2670 Laakso Johanna  
2239 Laakso Merja  
2240 Lahtinen Laura Tuul triathlon  
2241 Lastunen Henrietta  
2242 Lehtola Erika Korpi-Espoo 
2080 Mansikkaniemi Elli Turku 
2243 Marjanen Matilda  
2244 Mustonen Saija Kuivasjärven Aura 
2685 N P Kolamäen Kulaus 
2245 Niinisalo Meeri Turku 
2246 Norvio Susanna TuUl triathlon 
2247 Nurmi Tiina  Kolamäen Kulaus 
2680 Ojala Titta Leafareenan Jouksukoulu 
2248 Oksa Jenna FMR Maratonkoulu 
2249 Orkola Pirita  
2250 Pääkkönen Iines   
2252 Pohjavirta Elina Velo Salo 
2253 Ponsimaa Mirjami  
2254 Ranta Jenni  
2255 Roms Riina Kolamäen Kulaus 
2256 Romu Susanna  Ypäjän Yllätys 
2257 Saari Alina  
2258 Sahlberg Veera Turku 
2259 Sällinen Johanna  Turun Urheiluliitto 
2260 Salonen Jaana Team Raju 
2261 Seppänen Merimari  
2262 Seppänen Susanna  
2263 Sinisalo Tuuli  
2264 SJöberg Linda  
2265 Steurs Assi Nokian Urheilijat 
2266 Sundberg Saana  
2267 Sundqvist Lotta  HSR 
2268 Talve Linda  
2269 Tammisto Mira  
2270 Terho Jaana Painola Workout 
2271 Timmerbacka Christa  
2272 Töyry Tuulia  
2273 Tuomola Salla FMR 
2274 Tuoriniemi Milja  
2275 Tyynmaa Emilia  
2276 Uddström Mirella Nagu IF 
2277 Uusitalo Ruut  
2278 Vaaksjoki Ria  
2279 Vartiainen Jenni Hyvinkään Juoksijat 
2280 Viljanen Laura-Maria Team KK 
2281 Vinnari Piia  
2283 Vuohtoniemi Karoliina Helsingin Juoksijat 
78 juoksijaa
 
N17 10km
1672 Äänismaa Siiri Turun Weikot 
1687 Grönroos Lily Turun Weikot 
1678 Koskinen Angielou Turun Weikot 
1689 Koskinen Marianelle Turun Weikot 
1850 Lahesmaa Loviisa  
1851 Laitinen Olivia Sulkapalloseura Clear 
1852 Tuominen Saara Lieto 
7 juoksijaa
 
N45 maraton
4766 Grönlund Tarja Team RAJU 
4267 Hautamäki Elina Team Rynkeby - God Morgon Turku 
4767 Juusela Kirsi Marathonkoulu Pori 
4768 Lintula Sari Marathonkoulu Pori 
4769 Manderbacka Sanna Hämeenlinna Tarmo 
4657 Markkanen Heli Endurance Ultrarunning Team 
4268 Viinikainen Katrin Vaajakosken Kuohu 
4770 Ylivakeri Minna Team Rahola 
8 juoksijaa
 
N45 puolimaraton
2284 Ahola Tarja Ikaalinen 
2285 Anttila Minna Rauma 
2286 Argillander Laura  
2287 Friman Tessa Nagu If 
2288 Granroth Tanja FMR 
2289 Haajanen Kati Kaarinan juoksuklubi 
2291 Kanniainen-Orpo Niina   
2292 Lahti Aino Forssan Salama 
2293 Lönnbäck Anette  
2018 Mattila Elena Rauhalahti Road Runners 
2019 Niemi Maisa makemove.fi 
2294 Oinonen Tarja Kpk24/7 
2295 Pohjonen Merja  
2296 Polvi Annika  
2297 Saloniitty Katja Team Raju 
2298 Särkijärvi Helena  
2299 Saunamäki Anu Virtain Urheilijat 
2300 Seppänen Mirka  
2301 Silvan Anne  
2302 Vuorijärvi-Ketola Eija  
20 juoksijaa
 
N55 maraton
4771 Arell Aila Team RAJU 
4269 Mäntylä Kati Helsingin kisa-veikot 
4772 Pajula Helena Ypäjän Yllätys 
3 juoksijaa
 
N55 puolimaraton
2303 Hämäläinen Riitta Vaajakosken Kuohu 
2304 Lehtonen Tuija Liedon Luja 
2305 Saarenmaa Marjo Forssan puistojuoksijat 
2306 Seppä Merja Kaarinan Juoksuklubi 
2307 Siltala Aila TuUL 
2029 Sivosavi Outi Turku 
2308 Tammio Anne Kaarinan Juoksuklubi 
7 juoksijaa
 
N65 maraton
4773 Helin Anja Häjyt 
1 juoksijaa
 
N65 puolimaraton
2309 Rosti Sirpa Kaarinan juoksuklubi 
1 juoksijaa
 
10 km:llä yhteensä 191 juoksijaa
Puolimaratonilla yhteensä 237 juoksijaa
Maratonilla yhteensä 147 juoksijaa
Kaikissa sarjoissa yhteensä 575 juoksijaa
 
TOP 10 - Eniten juoksijoita seuroittain:
15team Raju
12Velo Salo
8Kaarinan Juoksuklubi
7Turun Weikot
7Vauhtisammakon juoksukoulu
7FMR
7Kaarina
6FMR Maratonkoulu
6Nagu IF
6VSVU
  Yhteistyössä - yhteistyökumppanit - sponsorointi
Itsepalveluvarasto
Oili Jalonen - Hinauspalvelu
MakeMove - Varusteista, koulutusta ja huoltoa kestävyysurheiluun
Suunnistajan Kauppa
Tehoravinne.fi
Remeo
Cloetta
Liikuntaliike
Relaxion
Viking Line
Forsport - pyörät ja urheilukauppa
Naantalin Hopeapaja - Kello- ja kultasepänliike Naantalissa
Heirol
Painola
SRV
Sauvon Kurkkusäilykkeet
         
    KARU - Kaarina Rata Ultra 6h ja 12h    
         
    323761 | Copyright © 2019